O nás

Povedali, že môžem byť kýmkoľvek a tak som si vybrala byť šťastná. Potom povedali staň sa ženou, ktorú si potrebovala ako malé dievčatko a tak sme tu spolu s našim projektom zaMILUJsa (do seba).
 
Ahoj šťastná,
 
ako Ťa zvykneme nazývať na našom Instagramovom profile. Našim hlavným cieľom je podpora mladých žien na ich ceste k sebaláske, ale to už vieš. Milujeme to, čo robíme, milujeme Ťa podporovať a jednoducho milujeme... Pretože všetko, čo robíme, je vyrobené “ručne a s láskou.”
 
Začali sme v apríli 2021 ako Instagramová stránka a postupne sme našu sebaláskovú činnosť rozšírili aj o podcasty a newslettre, čím sa naše projekty zďaleka nekončia a my pracujeme stále na nových. Vydanie knižky citátov “zaMILUJsa (do seba)” je jeden z našich projektov a zároveň jeden zo splnených snov. Kúpou knižky sa nielenže posunieš bližšie k sebe, ale taktiež posunieš nás na ceste k našim ďalším projektom, ktoré sú pre Teba! A tak z toho vzniká taký krásny začarovaný kruh. My podporíme Teba, Ty nás a my Ti to potom znovu vrátime.
 
Tak poďme sa spolu podporovať na ceste k tej najkrajšej láske, užívať si život a spraviť svet o trochu krajším miestom.
 
 
PS: Miluj sa! Na iné veci nie je čas.
 
Tvoj tím
Šťastná


Späť do obchodu