Set - trhací blok Môj deň + knižka citátov zaMILUJsa (doseba)

Nie vždy dokážeme naše myšlienky a pocity pochopiť, ale ich každodenným zapisovaním ich môžeme utriediť a dostať pod kontrolu. Začni svoj deň pár minútami venovanými sebe a svojim myšlienkam. Predtým ako chytíš do rúk telefón, napíš čo máš na srdci. Či už je to niečo, čo ťa ťaží, alebo naopak to, čo ťa teší. Vypíš si zoznam svojich dnešných povinností, zaznamenaj svoju náladu a napíš začo všetko si dnes vďačná. Porozmýšľaj nad tým, čo pekné by si dnes mohla urobiť pre svoju dušu a svoje telo a vykroč do nového dňa plná pozitívnej energie a s pocitom, že si dnes niečo krásne pre seba spravila.
 
Náš trhací blok obsahuje 100 plánovacích listov na každý deň, ktoré ti pomôžu dostať tvoje myšlienky a pocity pod kontrolu predtým ako vykročíš do nového dňa. Tak čo? Pripravená začať svoje dni s úsmevom? :)
 
 

Knižka zaMILUJ sa (do seba) ťa posunie bližšie k sebe samej. Nami vytvorené citáty ťa nasmerujú na tú správnu cestu, na ktorej si uvedomíš, že skôr ako všetko ostatné, musíš začať ľúbiť samu seba.

Knižka má 64 strán a je rozdelená na tri pomyselné časti: Nájdi sa, Miluj sa a Ži.

Spoznáš sa v nich?

 
 
Skladom
€10,90
Späť do obchodu